Ugdomieji žaislai augintiniams

 Lietuvoje jau galima įsigyti Švedijos šunų žinovės Ninos Ottosson sukurtus ugdomuosius žaislus augintiniams. Žaislų idėja ir tikslas yra treniruoti augintinius bei skatinti jų mąstyseną panaudojant teigiamą ir ugdomąją metodiką. Iš pradžių žaislai buvo skirti tik šunims, tačiau daugelis iš jų tinka ir katėms, Vietnamo kiaulytėms, papūgoms, žiurkėms, žirgams, poniams ir kitiems gyvūnams.

Ugdomieji žaislai sukurti taip, kad augintinis pats galvotų, ir, ieškodamas paslėptų skanėstų, spręstų įvairias užduotis. Ugdomieji žaislai padeda išvengti įvairių su augintiniais susijusių problemų, pavyzdžiui, daiktų graužimą namuose, hiperaktyvumą, agresyvumą. Taip šunys elgiasi iš nuobodulio.

Žaislai labai tinka augintiniui susižeidus, nes mąstymas kelia nuotaiką ir pagreitina sveikimą. Mąstymo ugdymas, panaudojant šiuos žaislus, tinka visiems šunims – jauniems ir seniems, dideliems ir mažiems. Žaisdami kartu su augintiniu, laiką praleisite maloniai, linksmai ir naudingai. Jūs nustebsite kiek daug gali jūsų šuo!

Ugdomuosius žaislus rekomenduoja visų šalių šunų psichologai, veterinarai, treneriai ir šunų šeimininkai.

Pagal Ninos Ottosson filosofiją šuo turi keturias kojas ir vieną galvą, ir visoms dalims reikia skirtingos veiklos – fizinės ir protinės.

1. Nina Ottosson žaislai mankština ir protą, ir kūną.

2. Užkerta kelią elgsenos problemoms arba padeda su jomis susitvarkyti.

3. Žaidimai sustiprina ryšį tarp jūsų ir šuns.

4. Saugo nuo nuobodulio.

Kaip žaisti?

Pirmiausia jūs turite pasodinti šunį šalia, nes jis turi stebėti visą procesą. Tada į kiekvieną angą ar stalčiuką įdėti po skanėstą ir tik su komanda “pirmyn”, “ieškok” ar kita jums tinkama leisti šuniui ieškoti. Taip šunys išmoksta kantrybės ir disciplinos.

Žaidžiant galima keisti sudėtingumo lygius, viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir šuns galimybių, galima pradėti žaidimą net nuo pačio žaislo ieškojimo. Į žaidime esančias ertmes šeimininkas prideda skanėstus ir, pririšęs patį žaislą virve, gali paslėpti jį po  lova. Tegu šuo sugalvoja kaip išsitraukti savo mėgiamą žaidimą! jei jūsų šuniui sunku nuimti plastikines detales- prie jų galima pririšti virveles. Žaislas sukurtas taip, kad nenusibos nei jums nei jūsų augintiniui. Šuo kiekvieną kartą džiaugsis žaidimu ir iškalbingai prašys jūsų DAR.

Augintiniui negalima leisti žaislo graužti, nes jis skirtas disciplinuotam žaidimui tik su šeimininku! Pametus ar sugadinus detales, jas galima įsigyti atskirai!

Šiuos žaislus lengvai išvalysite ar išplausite. Jais smagu žaisti ir seniems šunims, kurie jau nenori daug judėti, tačiau protiškai yra aktyvūs. Žaislas gali būti naudojamas šunims, kurie valgydami maistą skuba ir ryja jį.

Visą šių žaislų asortimentą galite rasti čia, iškilus klausimams skambinkite tel. 8 687 76681. Kol kas internetu užsisakyti nėra galimybės, tačiau galite kreiptis e.paštu info@baltosuodegos.lt ir mes jums atsiųsime norimą žaislą.
Produktai 

Štai kaip pačios Ninos Ottosson šunys įveikia pačius sudėtingiausius žaidimus, kuriuose norint išimti skanėstą reikia pirma pasukti diską į reikiamą padėtį, o tada išimti kaladėlę, pastumiant ją iki angos.

KOKYBĖ

Žaislai yra plastikiniai arba mediniai, tačiau visų jų gamybai naudojamos tik geriausios medžiagos, kad jūsų šuo būtų saugus – viskas nuo pakuotės iki mažiausių detalių gali būti perdirbta ar sudeginta.

-Mediniai žaislai yra pagaminti iš švediškos MDF plokštės, kuri yra švariausia ir šviesiausia visoje rinkoje. Ši plokštė vienintelė sertifikuota ir patvirtinta pagal griežtas Švedijos ir Kalifornijos aplinkos ir sveikatos apsaugos taisykles. O tai yra labai svarbu, nes šiuos žaislus naudoja mano ir jūsų šunys, – teigia Nina Ottosson.

Karlit MDF plokštė yra pagaminta iš švediškos medienos.  Žaliava nebuvo suteršta ankstesnio naudojimo metu ar paveikta pavojingomis medžiagomis, kas labai dažnai atsitinka su tamsesnių spalvų MDF plokštėmis.

Visi mediniai blokeliai žaidimuose yra pagaminti iš kieto Švediško bukmedžio.

Visi plastikiniai žaislai pagaminti iš netoksiško ir perdirbamo plastiko, todėl juos galima išmesti į plastiko konteinerius. Dauguma plastikinių detalių mediniuose žaisluose yra pagamintos iš ekologiško plastiko, kurį sudaro 40% plastiko ir 60% medžio drožlės.

“Baltos uodegos” rekomenduoja!

 

Be Sociable, Share!

Komentuoti