Nepirkite šunų pagal šį skelbimą

“Baltos uodegos” rekomenduoja nepirkti šuniukų pagal šį skelbimą! Šuniuko fotografija naudojama jau kelis metus, todėl įsigysite ne nuotraukose matomą šuniuką.

Kontaktai ir miestas – keičiami. Šiuo metu tel. +37062427554, Klaipėda. 

Tuo pačiu numeriu parduodami ir Maltos bišonai, ir jorkšyrai tik miestas jau Kaunas.

Mes už sąžiningą gyvūnų prekybą!

Be Sociable, Share!

8 Responses to Nepirkite šunų pagal šį skelbimą

 1. Lina says:

  Dėkui už perspėjimą, nes jau būtume nusipirkę už kelių dienų…

 2. jekaterina says:

  Sveiki.lb gaila kad sis skelbimas atsirado nesenaj,nes mes nupirkom suniuka is sio veislino ir suniukas lb silpnas,jis gesta.lb daug ideta nervu ir pinigu.kaip nubausti tokius pardavejus kurie nesaziningai pardavineja.

 3. juna says:

  Mes taip pat nusipirkom is cia suniuka.gavom skiepu pasa,suniukas linksmas,sveikas,matosi kad valge viska,kad ir be dokumentų,bet auga į gražų vestuką.

 4. Teleloto says:

  Juna, kaip kam ir loterijos pasiseka laimėti milijoną… nelinkėčiau niekam taip žaisti.

 5. Lina says:

  Kaip gerai kad, apsilankiau jusu psl. Vos ir mes is cia nenusipirkome Vestuko. Nejaugi nera priemoniu kaip tokius aferistus nubausti, sukontroliuotu, kad pletotu biznio suniuku sveikatos saskaita.

 6. Lina says:

  Būkite budrus. Patikrinau skebiu.lt. Istorija tesiasi….siandien 2016 Lapkristis, o foto vis tos pacios. ir seimininkas nepasikeites ir sofos identiskos.

 7. Lina says:

  Būkite budrus. Patikrinau skebiu.lt. YraYra abu skelbimai su tomIstorija tesiasi….siandien 2016 Lapkristis, o foto vis tos pacios. ir seimininkas nepasikeites ir sofos identiskos.

 8. Lina ir Vaidas says:

  Būkite budrus. Patikrinau skebiu.lt. Yra abu skelbimai tuo paciu nr, tik miestai skiriasi. Kaunas ir Klaipeda. Istorija tesiasi….siandien 2016 Lapkristis, o foto vis tos pacios. ir seimininkas nepasikeites ir sofos identiskos.

Komentuoti