Geltonu povandeniniu laiveliu keliaujantis terjeras Molly

 Šis jūros druskos spalvos šuo, nedideliu povandeniniu laiveliu keliaujantis kartu su savo šeimininku , kuris tyrinėja povandenines gyvybes, tapo dienraščio “DailyMail” herojumi.

Vakarų Škotijos baltasis terjeras Molly tapo įprastu laivo keleiviu povandeniniame laive, kurio vertė beveik penki milijonai litų. Jį sukūrė laivo savininkas ir šio šunelio šeimininkas Chris Garner.
Misteris Garneris, vyriausiasis konceptualaus dizaino kompanijos dizaineris, praleido 35 000 valandų tobulindamas dvivietį povandeninį laivą. Ši porelė dabar dažnai keliauja po vandeniu palei Kornvalio krantus.

Čia galite pamatyti siužetą apie terjero nuotykius po vandeniu – video.

Ponas Garneris sako, kad Molly jau seniai pažįsta šį povandeninį laivą, nes dažnai jame būdavo, kol jį statė. Ir visada vizgindavo uodegėlę vien jį paminėjus. Molly ne tik keliauja povandeniniu laivu, bet ir mielai prisijungia prie kelionių motociklu ar keturračiu.

“Mes prakštiškai neišskiriami. Nesvarbu ką aš veikiu, ši kalytė visada su manimi ir ji yra tikras adrenalino narkomanas”, -sako Garneris, svajojęs sukurti povandeninį laivą nuo tada, kai prieš 25 metus, plaukiodamas Portugalijoje, vos išvengė ryklio atakos.
“Pusė mylios nuo kranto plaukiau nugara ir pajutau, kad esu ne vienas. Apsisukau ir tą akimirką mane kažkas du kartus pervertė. Maniau, kad man jau galas. Mirtinai išgąsdintas plaukiau link kranto taip greitai kaip tik galėjau, kol manęs nesutraukė mėšlungis. Dėl to ir sukūriau šį submariną.”

Daugiau skaitykite: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2228021/Meet-sea-dog-loves-travel-yellow-submarine-Molly-terrier-explores-oceans-owners-750-000-craft.html#ixzz2BO7JrBME

Be Sociable, Share!

Komentuoti