Dviese baidarėje neskaitant vestukų

Plaukti ar ne plaukti? Štai kur klausimas, iškylantis neseniai įsigijusiems vestuką ar pirmą kartą plaukiantiems upe. Mes, važiuodami į gamtą, visada imame šunis. 6 metų Čelė plaukė baidarėmis jau 3 kartus, o 11 mėnesių mažylė Pūga išbandė pirmą kartą. Plaukėme Ūlos upe. Uždėjus gelbėjimosi liemenę, Pūga visus juokino demonstruodama vaikščiojimą atbulomis ir vos neįkrisdama į Ūlą. Matomai, pirmą kartą uždėta apranga nesužavėjo, tačiau labai greitai prie jos priprato.

Čelės liemenę paaukojom Pūgai, nes vyresnioji puikiai plaukia, o mažylės užpakalinė dalis kažkodėl mėgsta grimsti į dugną.

Baidarėje tik kelias minutes užtruko apsisprasti su ribota vaikščiojimo erdve. Abu šunis prilaikyti tekdavo pamačius antis ar kitus gyvius, o plaukiant lėtai tik upei nešant mažoji Pūga net snaudė glėbyje. Plaukimas užtruko virš 3 valandų su keliais sustojimais krante.

Baltos uodegos rekomenduoja imti šunis kartu! IŠBANDYTA! :) Jei turite nuotraukų su savo vestuku baidarėje – atsiųskite į info@baltosuodegos.lt – patalpinsime ir jas.

Vestukai baidarininkai

VAITAS

Be Sociable, Share!

Komentuoti