“Crufts 2016″ nugalėjo Vakarų Škotijos baltasis terjeras

Didžiausią pasaulio šunų parodą “Crufts 2016″, švenčiančią 125 jubiliejų, nugalėjo Vakarų Škotijos baltasis terjeras CH Burneze Geordie Girl, namuose vadinama Devon (savininkės- mama ir dukra Marie ir Ann Burns) iš Didžiosios Britanijos. 2016 liepą šiai kalytei sukaks tik dveji metai. Best In Show teisėjas: Mr Derek Smith.

“Sunku apibūdinti jausmą, kiekvieno dalyvio svajonė yra laimėti šią parodą, bet niekada nemaniau, kad tai atsitiks man. Net negaliu apsakyti kaip jaučiuosi. Tai nuostabu! Didžiuojuosi savo šunimi ir savo sunkiu darbu. Žinau, kad Devon jau pavargo, bet aš ja labai didžiuojuosi”, -pasakoja kalytės veisėja ir savininkė Marie Burns. “Kai ji buvo gal tik 8 savaičių, aš draugei pasakiau, kad turiu tikriausiai patį gražiausią vestuką, kurį pati išveisiau, ir štai mes laimėjom!”

Marie kartu su mama Ann turi Vakarų Škotijos baltųjų terjerų veislyną “BURNEZEDurham mieste (Didžioji Britanija).

“20 mėnesių amžiaus CH Burneze Geordie Girl, būdama tik 13 mėnesių jau laimėjo čempionės titulą. Tai puikus veislės atstovas. Idealaus sudėjimo, trumpa nugaros linija, puikiai įstatyta uodega, gera  pigmentacija, gražios mirksinčios akytės. Labai svarbus yra balansas ir šis šuo puikia atspindi viską ko reikia. Nieko nesinorėtų joje pakeisti. Ji labai gražiai juda, stovi tiesiog puikiai, lyg modelis. Ji nuostabi! Ji turi šiurkštų baltą kailį, kokį ir turi turėti Vakarų Škotijos baltasis terjeras. Jai buvo ilga diena. Daugiau nei 200 vestukų dalyvavo parodoje. Šįvakar ji laimėjo savo grupę ir štai dabar vėl varžosi dėl geriausio šuns titulo ir žygiuoja vizgindama uodegą. O ji dar tokia jauna!” -tokiais žodžiais atsiliepė apie nugalėtoją transliacijos komentatoriai.

Pilna “Best in Show” CRUFTS 2016 transliacija:

Be Sociable, Share!

Komentuoti